Belkide Androidde Arkaplanda Youtube Videolarını Oynatmak Hepimizin En Büyük Sıkıntısı Olmuştur İşte Bu Yazımızda Bunun Çözümlerinden Bahsettik
Android Youtube Nasıl Arka Planda Video İzlenir ?

Belkide Androidde Arkaplanda Youtube Videolarını Oynatmak Hepimizin En Büyük Sıkıntısı Olmuştur İşte Bu Yazımızda Bunun Çözümlerinden Bahsettik.


Android kullanıcıları için birçok yöntem var ilk seçenekse Chrome uygulamasını kullanmak. YouTube’a Chrome uygulamasından girdiğinizde tarayıcı sizi otomatik olarak mobil için optimize edilmiş olan siteye yönlendiriyor. Sağ üst tarafta bulunan üst üste üç noktaya tıklayarak “Masaüstü sitesi iste” seçeneğine tıklarsanız, YouTube’un masaüstü görünümüne erişebiliyorsunuz. Burada videoyu başlattığınızda Chrome uygulamasından çıkarsanız video “duraklatılıyor“. Kontrol panelinden videoyu yeniden başlatıp, müziğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ekranı kapatsanız dahi müziği dinleyebiliyorsunuz. 

Image

İkinci Bir Yöntem İse OGYoutube Uygulamasını Yüklemek. Bu Uygulama İle Hem Videoları Arka Planda Dınleyebilir Hem de İndirebilirsiniz.

Image

Bu Linkten Ogyoutube'yi İndir'in. Tabi Bu Uygulama Tek Başına Çalışmıyor Bununla Birlikte MicroG Uygulamasında İndirmeniz Gerekir. 2 Uygulamayıda Kurup Arkaplandaki Videoların Keyfini Çıkarın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)