İşinizi Kolaylaştıracak 17 Web Sitesi
Mutlaka Kullanmanız Gereken 17 Web Sitesi

1. Ifttt.com

İfttt'yi kullanarak bir çok paylaşım işini aynı anda ve zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Wordpress sitenize yazı eklemek olsun, sosyal medya hesaplarında gönderi paylaşmak olsun, veya aynı anda Facebook, Twitter, Instagram'da gönderi paylaşmak istiyorsanız o halde ifttt.com tam da size göre

2. Codecademy.com

Kodlama bilmeyen insanların kalmaması için, herkesin kodlama öğrenebilmesi çabalayan Codeademy, 12 farklı programlama dilinde ücretsiz olarak profesyonel bir şekilde eğitim sağlıyor.

3. Youtube.com/tv

Youtube'da çok fazla takılıyorsunuz ama reklamlardan bıktınız mı? Reklam engelleyici eklentiler veya programlar kullanmak da istemiyor musunuz? O halde youtube.com'un tv adresi tam da size göre. Normalde Smart TV'lerin YouTube uygulamasında kullanılan Youtube TV'ye bilgisayarınızdan erişerek reklamsız ve tam ekran olarak YouTube videolarını izleyebilirsiniz.

4. Fiverr.com

Siteye kullanan kişiler ile minimum 5 dolarlık bir ücret ile alışveriş yapabildiğiniz Fiverr, sayesinde minimum 5 dolar karşılığında herhangi bir hizmet verebilir veya alabilirsiniz.

5. Goo.gl

Tamamıyla ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz Goo.gl sayesinde linklerinizi kısaltabilir ve bu kısaltılmış linklerinizi kaç kişi ziyaret etmiş, linkleri ne zaman oluşturmuşsunuz öğrenebilirsiniz.

6. Isitdownrightnow.com

Eğer ulaşmak istediğiniz bir siteye ulaşamıyorsanız sorun sizde mi sitede mi öğrenebileceğiniz pratik bir web sitesi. Sadece ulaşmak istediğiniz site adresini isitdownrightnow.com 'da bulunan yazı girme alanına giriyorsunuz ve site sunucu mu kapalı, site bakımda mı gibi bilgileri veriyor.

7. Pixabay.com

Ücretsiz resim ve grafik deposu olan Pixabay.com'u kullanarak resim ve grafiklerinizi depolayabilirsiniz.

8. Yopmail.com

Bir siteye kayıt olacaksınız ama e-posta adresinizi vermekte biraz çekimser davranıyorsanız yopmail'i kullanarak tek kullanımlık bir e-posta adresi açarak bu e-posta adresini kullanabilirsiniz.

9. Imgur.com

Aylık 150 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan imgur, ücretsiz olarak resim depolama hizmeti sunuyor.

10. Wetransfer.com

Ücretsiz paketinde sınırsız olarak ama tek seferde 2GB'lık dosya aktarımı yapmanızı sağlayan wetransfer, bir dosyayı başka bir kişiye internet üzerinden göndermek ama daha sonra o dosyayı otomatik olarak silmek istiyorsanız tam da size göre. Wetransfer'i kullanarak ücretsiz sürümde tek seferde maksimum 2GB boyutundaki bir dosyayı üye olmadan sadece göndereceğiniz kişinin mail adresini yazarak dosya paylaşım linkini o kişiye gönderebilirsiniz. Ve bu dosya 1 hafta sonra otomatik olarak siliniyor

11. Keepvid.com

Vimeo, Facebook ve Youtube gibi sitelerden kolayca video indirmek istiyorsanız Keepvid.com tam da size göre.

12. Office.com

Office uygulamalarını indirmeden kullanmak istiyorsanız Office.com'u kullanabilirsiniz. Office.com, Office uygulamalarını internet üzerinden kullanabilmenizi sağlıyor.

13. Trello.com

Bir proje yönetim sistemi olan Trello sayesinde projelerinizi hem mobil hem de web ortamında yönetebileceksiniz.

14. Archive.org

Milyonlarca web sayfasını arşivinde tutan Archive.Org sayesinde kapanan bir web sitesinin açık olduğu zamanki halini veya açık olan bir web sitesinin önceki halini görebilirsiniz.

15. Giphy.com

Tamamıyla GIF paylaşımı üzerine kurulmuş bir GIF depolama sitesidir.

16. Privnote.com

İnternet üzerinden not almanızı ve bunları mesaj olarak göndermenizi sağlayan ücretsiz bir web tabanlı araçtır. Üstelik çok kolay olmakla birlikte hiçbir şifre veya kullanıcı kaydı da gerektirmiyor.

17. Crello.com

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için kolay bir şekilde görseller hazırlayabileceğiniz bir web sitesi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)